IMG_0777 dd.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

malarstwo.JPG

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMG_4971aa.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMAG1475_1aa.jpg

 

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMG_4664aa.jpg

 

 

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMG_8432a.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMAG2964.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

warsztatysztuki.pl.JPG

 

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

 

 

Ela, obecnie studentka Uniwersytetu Artystycznego na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii

 

  „Mówiąc wprost podoba mi się wszystko, atmosfera mobilizuje mnie do pracy. Widzę postępy w moich poczynaniach rysunkowych.

Nauczyłam się badać proporcje, używać

światłocień, oraz pracować systematycznie.”

 

Ania, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  „Pracownia jest fajnie prowadzona, miła atmosfera i ludzie, dogodne godziny zajęć. Przyszłam tu kompletnie „zielona”. Nauczyłam się wielu rzeczy od podstaw np. zagadnień związanych z perspektywą”

 

Katarzyna,  obecnie  studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Malarstwa

 

"Cieszę się, że trafiłam do tej pracowni :)
Dzięki profesjonalnie prowadzonym zajęciom, na które uczęszczam już drugi rok, mogę rozwijać swoje zainteresowania. Atmosfera bardzo mi odpowiada. Prowadzący ma indywidualne podejście do uczestników. Można się sprawdzić w różnych technikach, które są szczegółowo omawiane."

 

Joanna, obecnie  studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Fotografii, laureatka stypendium pracowni warsztatysztuki.pl za wyjątkowe osiągnięcia artystyczne.

 

  „W pracowni nauczyłam się pracy ze szkicownikiem. Zadania domowe, rysowanie, portretu, aktu, postaci  było dla mnie nowością, wcześniej nie miałam możliwości ani okazji tak pracować. Rozwinęłam w sobie wrażliwość artystyczną.”

                                                             Dobrochna, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury                                             „Lubię to, że na każdych zajęciach odkrywam coś nowego, czuj że się rozwijam. Bardzo lubię rysować modelki i to jest najciekawsze dla mnie.  Gdy przystępuje do pracy znam już kolejność działań na poszczególnych etapach i to jest budujące”

 

 

Justyna, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  „Uczęszczam na zajęcia już kilka miesięcy, panuje tu atmosfera współpracy. Jest też z kim pogadać. Moje plany związane są z architekturą, dlatego uczęszczam na kurs rysunku z którego jestem zadowolona"

 

Alicja, obecnie studentka Uniwersytetu Artystycznego W Poznaniu  na Wydziale Architektury i

 

Wzornictwa

 

  „Bardzo mi się podoba bo nie sądziłam że lekcje rysunku będą dla mnie tak zajmujące. Poprzez rysunek doszłam do swoich zainteresowań, gdyby nie rysunek to bym nie wiedziała czym się zająć później. Swoją przyszłość wiąże z pracą jako architekt a lekcje rysunku stworzyły mi furtkę do dalszego rozwoju”

 

Ola, obecnie studentka Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Architektury

 

  „Różnorodność tematów do rysowania jest bardzo interesująca a wybór dowolnej godziny i dnia, bardzo komfortowy. Pracujemy kameralnym gronie i w miłej atmosferze. Przychodząc na zajęcia zrozumiałam jak ważna jest cierpliwość i pracowitość.”

 

 

 

 

Joanna, obecnie studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydział Grafiki i Komunikacji Wizualnej

 

  „Podoba mi się wszystko, atmosfera, sposób prowadzenia zajęć… Nauczyłam się podstaw rysunku. Dowiedziałam się wielu praktycznych wskazówek pomocnych w posługiwaniu się różnymi technikami rysunkowymi.”

 

Magda, obecnie studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury i Wzornictwa

 

  „W pracowni jest miła atmosfera, życzliwa. Można spróbować wielu technik malarskich i rysunkowych. Dobre jest to że w razie nieobecności na zajęciach, spotkanie można przełożyć na inny termin. Teraz bardziej świadomie podchodzę do pracy przy sztaludze. Mimo że z natury jestem leniwa z przyjemnością przychodzę na zajęcia.”

 

 

 

Rafał, obecnie student Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Architektury

 

  „Początki były trudne co mnie trochę zniechęcało, jednak kiedy zacząłem się rozwijać, kiedy kurs już trwał i zobaczyłem efekt mojej pracy zmieniło się moje podejście. Polecam.”

 

Natalia, obecnie studentka  Uniwersytetu Artystycznego W Poznaniu  na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii

 

  „ Pracownia w której rysuje, zapewnia mi „narzędzia” i wiedzę potrzebne do dalszego rozwoju osobistego. Porównując z innymi pracowniami w których miałam okazje pracować, odczuwam tu komfort. Tutaj są solidne sztalugi i przede wszystkim jest ciepło, gdzie indziej różnie to bywało a wbrew pozorom takie szczegóły są ważne.

Uwagi nauczyciela pozwoliły mi uporządkować wiele rzeczy. Moje malowanie czy rysowanie  było zawsze raczej intuicyjne, teraz wiem co po kolei robić, jakie etapy pracy następują po sobie. Nie zawsze mi się to podoba w trakcie realizacji ale efekt końcowy wart jest tego wysiłku”

 

 

Jowita, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  „Jestem zadowolona z zajęć rysunku, spełnił one moje oczekiwania.”

Kasia,  obecnie studentka na kierunku architektura krajobrazu na  Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii

 

  „W pracowni stawiałam swoje pierwsze rysunkowe kroki, poświęciłam na te ćwiczenia dużo czasu, ale było warto.”

 

Marta, obecnie studentka na kierunku architektura krajobrazu na  Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii

 

  „Na zajęcia chodziłam od października, czyli cały rok. Bardzo dużo mi dały zajęcia w pracowni jak i zadania domowe które dodatkowo motywowały mnie do dalszego działania.”

 

 

 

 

 

 

Ania,  obecnie studentka na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu  na Wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej

 

  „Przychodząc do pracowni nauczyłam się postrzegać rzeczywistość poprzez pryzmat kompozycji graficznej.”

 

Paweł  ,  obecnie student  na kierunku Techniki  dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym  w Poznaniu  na Wydziale Lekarskim  II

 

  „Fajna  atmosfera, dobre wyposażenie pracowni, profesjonalne korekty podczas zajęć, super kadra.”

 

Patrycja,  obecnie studentka  na kierunku Techniki  dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym  w Poznaniu  na Wydziale Lekarskim  II, Maksymalna punktacja, pierwsze miejsce na egzaminie wstępnym

 

  „Przyszłam do pracowni z uwagi na to, że wiąże swoją przyszłość z zawodem technika dentystycznego. Uczę się rzeźby oraz rysunku i z moich obserwacji wynika, że idzie mi coraz lepiej. W pracowni poznałam bardzo wiele osób które motywują mnie do dalszej pracy.”

 

Ania ,  obecnie studentka na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu  na Wydziale Architektury i

 

Wzornictwa oraz Collegium Da Vinci na kierunku grafika

 

   „Dla mnie istotne jest to, że moje prace rozwijają się w kierunku który mnie zadawala. W pracowni nie czuje się anonimowa, jestem zadowolona z tego co „wynoszę” z zajęć.”

 

Maria ,  obecnie studentka  Minerva Art Academy oraz St. Joost School of Art & Design w Holandii

 

„Najważniejsze, że robie to co lubię, zamierzam dalej kształcić się w tym kierunku.”

 

 

Marta, obecnie studentka Uniwersytetu Artystycznego na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii

 

  „Przyszłam do pracowni warsztatysztuki

i dowiedziałam się dużo rzeczy o technice rysowania, budowania kompozycji, bardzo potrzebowałam podstaw w tej dziedzinie. Dotychczas nie miałam takich doświadczeń. Dobrze mi się rysuje w pracowni. Ja potrzebuje skupienia podczas rysowania a tu je znajduje.”

 

Agnieszka, obecnie studentka  na kierunku Techniki  dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym  w Poznaniu  na Wydziale Lekarskim  II

 

  „W pracowni panuje bardzo miła atmosfera, bardzo dobrze się w niej czuję. Nauczyłam się pracować ze światłocieniem oraz budować plany w kompozycjach rzeźbiarskich. Ludzie są tutaj bardzo sympatyczni, na pewno będzie mi brakowało tych zajęć po zakończeniu kursu.”

 

Jacek  ,  obecnie student  na kierunku Techniki  dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym  w Poznaniu  na Wydziale Lekarskim  II

 

   „Otrzymałem na tym kursie to na co liczyłem. Ten kurs, te zajęcia, to rzeczywiście działa. Widzę różnice, porównując moje wcześniejsze prace gdzie panował chaos

z tymi które teraz wykonuje. Teraz wiem co robić. Wcześniej szedłem na żywioł, nie stosując żadnych zasad, nie kończyło się to dobrze. Teraz na zajęciach pracuje w bardziej poukładany sposób i rezultaty są znacznie lepsze”

 

Natalia, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  „Podoba mi się klimat pracowni, że jest niewielkie grono kursantów i co za tym idzie częsty kontakt z prowadzącym zajęcia. Obecnie realizuje martwą naturę a jest to jeden z moich ulubionych tematów do rysowania.”

 

Agata,  obecnie studentka na kierunku architektura krajobrazu na  Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii

 

 

  „Nauczyłam się podstaw projektowania, zasad obowiązujących w rysunku jak

i organizowania sobie racy. Podobają mi się ludzie w pracowni, zawsze jest od kogo pożyczyć papier. Dobry jest elastyczny plan zajęć.”

 

 

 

Marta, obecnie studentka na kierunku architektura krajobrazu na  Uniwersytetcie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii


  „Z mojej perspektywy podoba mi się ogród przy pracowni, atmosfera zajęć, dobrze się tu czuje.

Uważam że lepiej rysuje, przede wszystkim rzeczy związane s perspektywą. Poznałam też wiele elementów teorii . Na pewno warto przyjść do tej pracowni z uwagi na fachowość prowadzącego.

Dojazd jest bardzo dobry. Uważam, że w pracowni warsztaty sztuki istnieje morze możliwości rozwoju.”

 

Patrycja, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  „Te zajęcia to zawsze taki punkt w planie tygodnia gdzie mogę się wyłączyć i to mi się bardzo podoba.  Za każdym razem gdy przychodzę jest muzyka, ołówek, mój rysunek.  Zawsze jest spokój, zawsze jest przyjemnie. Najwięcej frajdy sprawiała mi  anatomia praca z modelkami.”

 

Zuzanna,  obecnie studentka na kierunku architektura na  Delft University of Technology w Holandii

  

  "Zawsze na zajęciach w pracowni mogłam się odprężyć i wykonać ćwiczenie rysunkowe w czsie jaki mi odpowiadał, ciekawi ludzie

i miejsce."

 

Kornelia, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

 

   "Rysowanie to ciężka praca, jednak znajduje w tym sporo przyjemności."

 

Ola, obecnie studentka Uniwersytetu Artystycznego na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii

 

   "W pracowni jest bardzo przytulnie, jest cisza, można skoncentrować się na tym co się robi, co ma wpływ na rozwój, Ja się tutaj bardzo dużo nauczyłąm przez ten czas który tu jestem a zaczynałam zupełnie od zera

i bardzo się cieszę, że tu trafiłam."

 

 

Ewa, obecnie studentka Collegium Da Vinci na kierunku grafika, laureatka stypendium pracowni warsztatysztuki.pl za wyjątkowe osiągnięcia artystyczne.

 

   "Z przyjemnością wracam wspomnieniami do zajęć z rysunku i malarstwa, gdzie doświadczyłam tylu nowych i różnych wrażeń"

 

Jarek, obecnie student Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

 

  "Nauczyłem się rysunku od podstaw uczęszczałem na zajęcia niecałe dwa lata"
 

 

Magda, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  "Jest to praktycznie mój pierwszy kontakt

z rysunkiem. Podoba mi sięspokój

w pracowni mogę skoncentrować się na pracy, a w moim przypadku to ważna rzecz. Na pewno nauczyłąm się już podstaw rysunku, jak zabrać się do pracy jak go stopniowo rozwijać by rosła jego jakość."

 

Magda, obecnie pracuje we własnej agencji reklamowej

 

  "Widzę po pewnym czasie, że się rozwijam. Cenne są dla mnie uwagi nauczyciela, dostosowuje się do nich. Podoba mi się przebojowość i otwartość osób uczestniczących w zajęciach. Atmosfra sprzyja pracy. Panuje tu indywidualne podejście do każdego z uczestników. Nauczyłam się od podstaw< np. stosować proporcje. Czuje, że kształtuje się we mnie wrażliwość artystyczna."

 

Marta, obecnie studentka Collegium Da Vinci na kierunku grafika, laureatka stypendium pracowni warsztatysztuki.pl za wyjątkowe osiągnięcia artystyczne.

 

  "Trafiłam do pracowni przypadkowo, ale

postanowiłam zostać już całkiem świadomie, interesuje mnie malarstwo i rysunek."

 

 

Paulina, obecnie studentka  na Uniwersytecie Medycznym W Poznaniu

 

  "Zdecydowanie podoba mi się to miejsce i ogólnie było to dla mnie coś nowego. Mogłam przyglądać się pracy ludziom którzy mają duży talent i też dzięki temu nauczyłam się wielu rzeczy.

  Rzeźbienie nie jest łatwe. Na początku myślałam że nie dam rady, ale po pewnym czasie pojawiły się znaczące efekty mojej pracy. Czuję że zdecydowanie więcej wiem. Uważam, że gdybym nie chodziła na te zajęcia nie miała bym szans na egzaminie jaki mnie czeka."

 

Magdaobecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  "Dużo się tu nauczyłam i wiem, że ilość czasu poświęconego na rysunek przed egzaminem wyływa wprost proporcjonalnie na szanse na zdanie pozytywnie egzaminu na architekturę"

 

Liwia, obecnie studentka na kierunku architektura krajobrazu na  Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii

 

 

  „Moja nauka rysunku w tej pracowni zaczęła się od „zera” bo wcześniej nie potrafiłam zbyt wiele narysować. Teraz znacznie lepiej sobie radzę.  Myślę, że sporo już się nauczyłam a atmosfera w pracowni sprzyja  nauce.”

 

Patrycja,  obecnie studentka  na kierunku Techniki  dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym  w Poznaniu  na Wydziale Lekarskim  II

 

"Dziękuje za czas poświęcoiny na naukę, nie był to czas zmarnowany a dobra inwetycja."

 

Małgorzata, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

 "Nauczyłam się analizować to co chcę narysować. Poznałam kolejkne etapy pracy z rysunkiem."

 

 

Marlena, obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  „W pracowni rysuje jednocześnie tylko kilka osób dzięki czemu prowadzący ma więcej czasu dla każdego z nas. Podoba mi się plan zajęć, jest dostosowany do mojego.”

 

Dominika,  obecnie studentka na Wydziale wzornictwa w Wyższej Szkołe  Umiejętności Społecznych w Poznaniu

 

  "Lubie wracać na zajęcia do pracowni, zawsze moge tu ze spokojem zrealizować swoje pomysły. Polecam, każdemu."

 

 

Marta, obecnie studentka WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN w Warszawie na kierunku Grafika

 

"Serdecznie polecam pracownię Warsztatysztuki. Kameralnie i z klimatem, z sentymentem wspominam każde zajęcia. Uczęszczałam na kurs malarstwa i rysunku a aktualnie studiuję grafikę i codziennie czerpię korzyści z wyniesionej wiedzy :)"

Patrycja,  obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury

 

  „Podobają mi się korekty i nacisk na to, że do każdego podchodzi się bardzo  indywidualnie. Dzięki czemu czuje  duży komfort pracy. Cieszę się, że są tu osoby które zdają na różne kierunki… i na architekturę i na grafikę czy malarstwo, to działa bardzo motywująco. Jest to jakiś punkt odniesienia, mogę porównać swoje prace z innymi. Praca z zadaniami domowymi jest dla mnie mobilizująca.”

 

   Marzysz aby spod Twojej ręki wychodziły perfekcyjne rysunki pełne szczegółów, gry cieni oraz idealnie odwzorowanych kształtów? A może twoim marzeniem są studia związane z projektowaniem, architekturą, grafiką, konserwacją dzieł sztuki? W takim razie nasze kursy rysunku to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Kurs rysunku i malarstwa, który oferujemy w naszej pracowni to świetny sposób, aby rozwinąć swoje umiejętności przed egzaminami na najbardziej liczące się uczelnie w okolicy. Polub nasz fanpage na facebooku i zobacz jakie prace powstają w naszej pracowni!