IMG_0777 dd.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

malarstwo.JPG

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMG_4971aa.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMAG1475_1aa.jpg

 

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMG_4664aa.jpg

 

 

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMG_8432a.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

IMAG2964.jpg

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

warsztatysztuki.pl.JPG

 

WARSZTATYSZTUKI

RYSUNEK MALARSTWO RZEŹBA

od 1999 r.

Warsztatysztuki.pl

   ...to profesjonalna pracownia malarsatwa, rysunku oraz rzeźby. Pracownia z wieloletnim doświadczeniem bo  działająca od 1999 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w zachodniej części Poznania, pracownia mieści się w niewielkim budynku z początku XXw. zaprojektowanym przez Władysława Czarneckiego.

 

   W naszej pracowni odbywają się zajęcia i kursy rysunku, malarstwa, rzeźby i grafiki warsztatowej oraz grafiki projektowej. Warsztatysztuki.pl to indywidualne zajęcia z wykładowcą. Nasza pracownia  z bardzo wysoką skutecznością przygotowuje  kandydatów  do egzaminów wstępnych.  Nasi kursanci z sukcesem zdobywają indeksy wybranych przez siebie  uczelni.

   Pracownia warsztatysztuki.pl to przede wszystkim nauka rysunku i malarstwa, a są one najważniejsze podczas egzaminów wstępnych.

Dzięki ponad 20 - letniemu doświadczeniu możemy poszczycić się wysoką skutecznością, co potwierdzają nasi absolwenci, studiujący obecnie na najlepszych uczelniach regionu. Jeżeli interesuje cię kurs rysunku na architekturę, albo na jakikolwiek kierunek o profilu artystycznym, wpadnij do nas. Na pewno się nie zawiedziesz.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy podczas spotkania informacyjnego chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Uczestnicy zajęć i warsztatów którzy ukończyli kursy w naszej pracowni to obecnie studenci  oraz absolweci  uczelni wyższych w Polsce takich jak;  Uniwersytet Artystyczny (Akademii Sztuk Pieknych), Politechnika Poznańska, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny czy Colegium Da Vinci oraz licznych uczelni zagranicznych.

Wielu z nich skończyło już studia i podjeło prace zawodową w wiodących firmach w Polsce, Hiszpani, Wielkiej Brytani, Holandii  oraz na terenie Niemiec.

Liczni nasi byli kursanci prowadzą swoje działalności gospodarcze, w przestrzeni sztuk wizualnych, rozwijając firmy w oparciu o solidny fundament jakim jest wiedze zdobytą na zajęciach w naszej pracowni.

 

Dlaczego warto wybrać  pracownie warsztatysztuki.pl?

Pracownia warsztatysztuki.pl to wieloletni bagaż doświadczeń  w prowadzeniu zajęć ukierunkowanych na sukces w procesie rekrutacji na wszystkie uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą.  Naszą pracownie opuściło bardzo liczne grono kursantów którzy są już absolwentami uczelni polskich jak i zagranicznych.

 

Wieloletnia praktyka dydaktyczna pozwoliła nam, wypracować skuteczny system pracy z uczniem.  Podczas naszych zajęć  kursanci otrzymują potrzebne merytoryczne wsparcie w indywidualnym rozwoju.  Bez wzglądu na wybrany przez ucznia kierunek lub uczelnie artystyczną  dopasowujemy program nauki tak  aby osiągnąć wybrany cel.

 

Kursy w pracowni warsztatysztuki.pl  to rozbudowane formy dydaktyczne  realizowane w trakcie zajęć stacjonarnych w naszej pracowni, podczas spotkań plenerowych oraz  ćwiczeń indywidualnych zadanych do wykonania w domu.

 

Motywujący program rozwoju indywidualnego  umożliwiający zdobywanie stypendiów w naszej pracowni .

Pracownia warsztatysztuki.pl to również elastyczny plan zajęć dostosowany do potrzeb kursanta.

Kursy rysunku, malarstwa i rzeźby w pracowni warsztatysztuki.pl to dobra inwestycja w swoją edukacyjną i zawodową przyszłość.

 

 

   Marzysz aby spod Twojej ręki wychodziły perfekcyjne rysunki pełne szczegółów, gry cieni oraz idealnie odwzorowanych kształtów? A może twoim marzeniem są studia związane z projektowaniem, architekturą, grafiką, konserwacją dzieł sztuki? W takim razie nasze kursy rysunku to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Kurs rysunku i malarstwa, który oferujemy w naszej pracowni to świetny sposób, aby rozwinąć swoje umiejętności przed egzaminami na najbardziej liczące się uczelnie w okolicy. Polub nasz fanpage na facebooku i zobacz jakie prace powstają w naszej pracowni!